Klub Hrošík - úvodem:

Plavání kojenců a batolat již provozujeme několik let. V současné době nabízíme plavání pro kojence - ve VANÁCH (po zahojení pupíčku a maminka musí být v pořádku po porodu po gyn. stránce), v BAZÉNĚ od ukončeného 6. měsíce věku miminka až po děti předškolního věku (nyní plaveme již výuku plavání dětí bez rodičů - 4-6let). Dále nabízíme kurzy plavání pro žáky mateřských škol. Všechny naše instruktorky jsou odborně kvalifikovány.

Správná "výuka" je významnou součástí naší filosofie. U kojenců a batolat se nejedná o plavání v pravém slova smyslu. Učíme děti podvodní orientaci, pomáháme koordinaci končetin a celého těla až se postupně dostáváme k zvládání základních plaveckých dovedností a způsobů, jako jsou splývání, skoky do vody, potápění, orientace ve vodě a základy plaveckých způsobů – prsa, kraul, znak.

Nejdůležitějším přínosem pro nás jako instruktory je, že se děti nebojí vody, milují pobyt v ní a odměnou pro nás jsou šťastné děti a úsměv jejich rodičů.